Práve sa nachádzate: Úvod > Čo treba vedieť > Morálna zodpovednosť

Morálna zodpovednosť

Máme morálnu, ako aj právnu zodpovednosť posielať našich zamestnancov domov na konci pracovného dňa v stave, ktorý nie je horší od toho, v akom prišli ráno.

Čo je vlastne ergonómia?

Ergonómia sa zaoberá vytváraním pracovného prostredia, ktoré zabezpečí dostatočný komfort počas práce. Svojim vplyvom minimalizuje prejavy únavy, zdravotné ťažkosti a zlepšuje fyzický aj psychický stav zamestnanca. Z toho vyplýva zvýšenie pracovného výkonu, zníženie práceneschopnosti ako aj chybovosti pracovníkov.

Priemyselní atléti

Milióny pracovníkov po celom svete musia deň čo deň v práci stáť, zohýbať sa, kľačať, načahovať sa - vkladajú do svojej práce všetko, pretože sú hrdí na to, čo vytvárajú a kde pracujú. Preto s obdivom voláme takýchto pracovníkov priemyselnými atlétmi. Výkonnostné predpoklady sú pre ne stanovené vysoko. Ťažko pracujú, aby dosiahli svoje ciele. To sa však odráža aj na fyzickom stave. Bolesti a pravdepodobnosť zranení sú súčasťou práce. No aj napriek všetkému to prekonávajú každý deň, aby podporili seba a svoje rodiny.

Naša misia

Poskytnúť priemyselným atlétom a ich koučom vhodný ergonomický povrch, aby sa mohli vracať každý deň domov v takom stave, v akom odchádzali.

Na povrchu záleží!

Zlepšovaním ich pohyblivosti, efektivity a výsledkov sa zabezpečuje zvýšenie výkonnosti na maximum. To je dôvod prečo na ergonómií záleží. EMG testovania pohybov svalov ukázali až 50% zlepšenie cirkulácie svalov pri používaní proti únavovej rohoži v porovnaní so státím na betóne.

Státie na betóne

Státie na betóne

Státie na protiúnavovej rohoži

Státie na protiúnavovej rohoži